SIK SORULAN SORULAR

Üyelik Sistemine katılabilmek için tek yapmanız gereken Üye Ol formunda bulunan zorunlu alanları eksiksiz doldurmak. Üyelik başvurunuzu tamamladıktan sonraki 24 saat içerisinde bizden gelecek olan onay smsinin/mailinin ardından, kullanıcı adı ve şifrenizle online alışveriş konforunu doyasıya yaşayabilirsiniz.

İlk alışveriş için 1000₺’lik bir alt limitimiz bulunmaktadır. Sonraki alışverişlerinizde dilediğiniz kadar ürün sipariş edebilirsiniz. Daha önce bizden alışveriş yaptıysanız, limite takılmamak için bunu üyelik ekranındaki notlar kısmında belirtmeniz gerekmektedir.

Kullanıcı adı ve şifrenizi kullanarak sisteme giriş yaptığınız ilk cihaz(telefon/tablet/bilgisayar) sizin ‘tanımlı cihazınız’ olacaktır. Sistemi yalnızca bu ‘tanımlı cihazla’ kullanabileceksiniz.

Yeni ‘tanımlı cihaz’ eklemek için yeni bir cihazla oturum açmayı denedikten sonra, info@akarsutaki.com adresine maille yeni cihaz tanımlamak istediğinizi belirtirseniz sonraki 24 saat içerisinde gelecek olan onay smsinin/mailinin ardından yeni cihazınızı kullanarak alışveriş yapabilirsiniz.

Cihaz değişikliği durumunda, yeni ‘tanımlı cihaz’ eklemek için yeni bir cihazla oturum açmayı denedikten sonra, info@akarsutaki.com adresine maille yeni cihaz tanımlamak istediğinizi belirtirseniz sonraki 24 saat içerisinde gelecek olan onay smsinin/mailinin ardından yeni cihazınızı kullanarak alışveriş yapabilirsiniz

Herhangi bir ekran görüntüsü ya da ekran kaydı alınması durumunu sistem yöneticiye otomatik olarak bildirmektedir. Online mağazada sergilenen her türlü ürün verisinin firma izni olmaksızın kopyalanması ya da paylaşılması durumlarının tespitinde firma, 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu ve 6769 sayılı Sinai Mülkiyet kanunu ilgili hükümlerince hukuki ve cezai haklar başta olmak üzere her türlü yasal hak ve yaptırımları uygulama hakkını elinde bulundurmaktadır.

Her türlü soru, görüş ve önerileriniz için info@akarsutaki.com üzerinden bizimle 7/24 iletişim kurabilirsiniz.

Ürünlerimizin kaplaması antialerjik vakumlu rodyum kaplamadır. Ürünlerin alaşımı bakır, çelik, paladyum, kadmiyum, kalay, pirinç ve eser miktarda gümüş içerir. Madenlerin yüzdeleri ürünlere göre değişkenlik gösterebilir. Ürünlerimizde kullanılan taşlar star galaksi kesim gerçek zirkon taştır. Taşlar yapıştırılarak değil, mıhlanarak ürünlere işlenmiştir. Ürünlerimiz uzun süreli kullanım için tasarlanmıştır. Banyo, deniz, havuz gibi ortamlarda kullanılmaması, parfüm, alkol bazlı antiseptikler, dezenfektanlar, temizlik ürünleri gibi kimyasallara direkt olarak maruz bırakılmaması ürünlerin kullanım sürelerini uzatmaktadır.

Online mağazayı kullanarak sosyal mesafenizi korurken alışveriş yapabilir, Seyahat/konaklama masraflarından ve zamandan tasarruf edebilir, Satın alınacak ürünleri yorulmaksızın daha uzun süre inceleyerek satın almadaki hataları minimuma indirebilir, Seçeneklerinizi karşılaştırarak sizin için en doğru ürünü satın alabilir, Önceki siparişlerinizi izleyerek alışverişlerinizin nasıl şekillendiğini takip edebilir, Favori ürün listeleri oluşturabilir, RPT yapacağınız ürünleri saptamanızı kolaylaştırabilir, Sipariş ettiğiniz ürünün kargo bilgilerine ulaşabilir, En yeni ürünlerden en hızlı şekilde haberdar olup programınızı şekillendirebilirsiniz.