SIK SORULAN SORULAR

 

- Sistem Nasıl Çalışıyor?

Üyelik Sistemine katılabilmek için tek yapmanız gereken Üye Ol formunda bulunan zorunlu alanları eksiksiz doldurmak. Üyelik başvurunuzu tamamladıktan sonra bize üye olduğunuz mail adresi üzerinden üye olduğunuzu belirten bir mail atmanızı rica ediyoruz. Sonrasında kullanıcı adı ve şifrenizle online alışveriş konforunu doyasıya yaşayabilirsiniz. İlk alışveriş için 2000₺’lik bir alt limitimiz bulunmaktadır. Sonraki alışverişlerinizde dilediğiniz kadar ürün sipariş edebilirsiniz.

Herhangi bir ekran görüntüsü ya da ekran kaydı alınması durumunu sistem yöneticiye otomatik olarak bildirmektedir. Online mağazada sergilenen her türlü ürün verisinin firma izni olmaksızın kopyalanması ya da paylaşılması durumlarının tespitinde firma, 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu ve 6769 sayılı Sinai Mülkiyet kanunu ilgili hükümlerince hukuki ve cezai haklar başta olmak üzere her türlü yasal hak ve yaptırımları uygulama hakkını elinde bulundurmaktadır.

 

- Ürünleriniz Hakkında Bilgi Alabilir Miyim?

Ürünlerimizin kaplaması antialerjik vakumlu rodyum kaplamadır. Ürünlerin alaşımı bakır, çelik, paladyum, kadmiyum, kalay, pirinç ve eser miktarda gümüş içerir. Madenlerin yüzdeleri ürünlere göre değişkenlik gösterebilir. Ürünlerimizde Zirkon Taş, Avustralya Opali ve Swarovski kristalleri kullanmaktayız. Taşlar yapıştırılarak değil, mıhlanarak ürünlere işlenmiştir. Ürünlerimiz uzun süreli kullanım için tasarlanmıştır. Banyo, deniz, havuz gibi ortamlarda kullanılmaması, parfüm, alkol bazlı antiseptikler, dezenfektanlar, temizlik ürünleri gibi kimyasallara direkt olarak maruz bırakılmaması ürünlerin kullanım sürelerini uzatmaktadır.

 

- Nasıl İletişim Kurabilirim?

Her türlü soru, görüş ve önerileriniz için info@akarsutaki.com üzerinden bizimle 7/24 iletişim kurabilirsiniz. Ayrıca mesai saatlerimiz içersinde 0553 087 2887 numaralı WhatsApp hattımıza mesaj gönderebilirsiniz.

 

- Neden Online Alışveriş?

Online mağazayı kullanarak sosyal mesafenizi korurken alışveriş yapabilir,

Seyahat/konaklama masraflarından ve zamandan tasarruf edebilir,

Satın alınacak ürünleri yorulmaksızın daha uzun süre inceleyerek satın almadaki hataları minimuma indirebilir,

Seçeneklerinizi karşılaştırarak sizin için en doğru ürünü satın alabilir,

Önceki siparişlerinizi izleyerek alışverişlerinizin nasıl şekillendiğini takip edebilir,

Favori ürün listeleri oluşturabilir, RPT yapacağınız ürünleri saptamanızı kolaylaştırabilir,

Sipariş ettiğiniz ürünün kargo bilgilerine ulaşabilir,

En yeni ürünlerden en hızlı şekilde haberdar olup programınızı şekillendirebilirsiniz.